Червона цегла

Адреса
м. Гостомель
вул. Остромирська, 49Г 
gklife@email.ua

У ЖК Life ми дбаємо про якість будинку і його довговічності. Тому до вибору будівельних матеріалів ставимося з особливою щепітільностью!

Будинок будуємо з повнотілої червоної цегли марки 100 кладкою в 2 ряди! Тому Ви можете бути спокійні за тепло у своїй майбутній квартирі!

Чому саме червона цегла?

Червона цегла, зроблений з червоної глини і обпалений при високій температурі. Протягом століть показав себе як найнадійніший і універсальний будівельний матеріал. Він не гниє і не розвалюється при впливі холоду і високих температур.

До сих пір стоять церкви і підземелля, побудовані з нього ще за часів царя Грозного.

Всі ми знаємо, що з червоної цегли з давніх часів будували і зараз будують будинки, фундаменти і все, що душа забажає. Усі будівлі з такої цегли стоять століттями, змінюється тільки його технологія виготовлення. З чого ж його роблять?

Червона цегла - натуральний будівельний матеріал, який виробляють з глини.

Для поліпшення технічних властивостей червоної цегли (таких як міцність, теплопровідність, морозостійкість і т.д.), до його складу додають натуральні добавки.

Для отримання якісного червоної цегли, використовують однорідну глину, яка видобувається дрібною фракцією. Від якості і мінерального складу глини залежить режим випалу і сушіння червоної цегли.

Правильно підібраний склад і режим виробництва червоної цегли, дозволяє отримувати високоякісну продукцію.

Теплопровідність червоної цегли

Теплопровідність показує наскільки цегла теплий, як він проводить і передає тепло. Цей фізичний показник дуже важливий, коли йде вибір будівельного матеріалу, який буде використовуватися для будівництва верхніх перекриттів, зовнішніх стін і підлоги.

Теплопровідність цегли характеризується коефіцієнтом теплопровідності:

  • Коефіцієнт теплопровідності червоної цегли повнотілої - від 0,6 до 0,7 Вт / м0С,
  • Коефіцієнт теплопровідності пустотілого червоної цегли - від 0,3 до 0,5 Вт / м0С,
  • Коефіцієнт теплопровідності пустотілого червоної цегли «надефективного» - 0,25 до 0,26 Вт / м0С.

Слід зауважити, що на теплопровідність цегли впливають безліч факторів, таких як: об'ємна вага, вологість, пористість (розмір пір, чим більше часу заповнених повітрям, тим теплопровідність нижче, так як повітря має низьку теплопровідність).